Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent/ka pro TOP management (60-90.000 KČ)

referenční číslo: 38995 | aktuálnost: 27.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte VŠ ekonomického směru? Stojí za vámi praxe např. z pozice asistenta/asistentky pro top management? Ovládáte angličtinu na středně pokročilé úrovni? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete CV!

Stabilní moderní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:
ASISTENT/KA PRO TOP MANAGEMENT (60-90.000 KČ)

Náplň práce

  • Samostatné vedení přidělených úkolů
  • Správa kalendáře
  • Řešení telefonátů a emailů
  • Organizace schůzek a pracovních cest
  • Příprava podkladů a dokumentů
  • Komunikace napříč společností
  • Ad hoc administrativa

Požadujeme

  • VŠ ekonomického směru
  • Praxi min. 2 roky na podobné pozici
  • Znalost anglického jazyka na B2 úrovni
  • MS Office
  • Organizační schopnosti, samostatnost
  • Řidičský průkaz - výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené + Sick days
  • Roční odměny
  • Stravenky a penzijko
  • Benefitní program
  • Možnost vzdělávání
  • Firemní akce
  • Termín nástupu: IHNED
  • Místo výkonu práce: Praha

Mzda: 70 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Personalistika, HR, Obchod, prodej, nákup