Typ nabídky

Minimální mzda

Aplikační inženýr pro motory (full remote)

referenční číslo: 39557 | aktuálnost: 10.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme profesionála, kterému svěříme část evropského trhu, aby na základě požadavků zákazníka projektoval naše výrobky.

Náplň práce

  • Podpora prodejního týmu při realizaci obchodní strategie
  • Prezentace produktů u zákazníka, veletrzích
  • Projektování na základě specifických požadavků zákazníka
  • Asistence při uvedení do provozu
  • Technická podpora zákazníka včetně držení pohotovosti
  • Rozvíjení vztahů na Evropském trhu

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ve strojním inženýrství
  • Zkušenost v oblasti projektování pohonů, motorů a jiných
  • Angličtinu na profesionální úrovni slovem i písmem
  • Ochotu cestovat
  • Nadstandartní znalost MS Office
  • Silné organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Karta benefitů k relaxaci, sportu
  • 5 týdnů dovolené
  • Kurzy jazyků a osobnostního růstu
  • Příspěvek na stravování
  • Parkování a pití zdarma
  • Místo výkonu práce Brno

Mzda: 65 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství