Typ nabídky

Minimální mzda

Aplikační inženýr – automatizace

referenční číslo: 34838 | aktuálnost: 07.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste absolventem v oboru automatizace nebo jste již zkušený programátor? Baví Vás oblast automatizace a chcete se podílet na různých projektech v různých odvětvích? Máte rádi vývoj řídících systémů, ale nechcete již cestovat za zákazníky a chcete být více na jednom místě? Angličtina pro Vás není překážkou a nevadí Vám práce v mezinárodním týmu?

Pak mi pošlete své CV v anglickém jazyce a staňte se součástí skvělého týmu na pozici:

APLIKAČNÍ INŽENÝR – AUTOMATIZACE

Náplň práce

  • Vývoj SW pro řídící systémy výrobních strojů
  • Optimalizace procesů v oblasti řízení pohybu a pohonů
  • Testování v laboratoři s reálnými stroji
  • Komunikace se zákazníky
  • Práce v mezinárodním týmu

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oblasti automatizace / elektrotechnika
  • Anglický jazyk pro denní komunikaci (psaní i mluvená forma)
  • Orientaci v programování PLC a robotiky
  • Znalost Siemens Simatic výhodou
  • Znalost programovacích jazyků C, C++, python výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost práce na home office
  • Příspěvek na stravování
  • Systém cafeterie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na sport a volný čas
  • Školení a jazykové kurzy
  • Příležitost pro absolventy
  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Region: Praha

Obor: Strojírenství