Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advokát - team leader – Praha 5

referenční číslo: 50207 | aktuálnost: 04.12.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Advokát - team leader – Praha 5

Náplň práce

Skvělá pracovní příležitost pro začínající advokáty (m/ž) s ambicemi stát se team leadery menšího týmu. Pro našeho významného klienta, mezinárodní advokátní kancelář se silným etickém kodexem, hledáme advokáty (m/ž) na počátku kariéry, ale přihlásit se mohou i koncipienti (m/ž) s alespoň 2 lety koncipientní praxe a ambicemi vést tým advokátů. Tato advokátní kancelář se soustředí na veřejné i soukromé právo. Především však na veřejné právo – stavební, územní a development zakázky s tím, že vždy postupuje dle nastaveného etického kodexu kanceláře.
Advokátní činnost – práce na zajímavých případech. Např. nastavování spolupráce mezi investory a obcemi, pomoc developerům férově realizovat ambiciózní projekty, nebo kvalitně nastavovat plány pro rozvoj území. Spolupráce s vedoucím/manažerem menšího týmu (max 5–7 lidí) na koordinaci týmu Podílení se na klíčových procesech týmu, na přípravách nabídek pro klienty a hlídání souladu s etickým kodexem. Možnost vhledu do chodu kanceláře z různých úhlů a možnost věci nastavovat a vylepšovat v rámci týmu.

Požadujeme

Čerstvého absolventa nebo advokáta s několika málo lety zkušeností v advokacii, nebráníme se ani koncipientovi s alespoň 2 lety koncipientní praxe Alespoň malou zkušenost s vedením týmu, např. vedení mladších stážistů Zájem o oblast veřejného práva a oblast developmentu Zájem a chuť se učit nové věci Zájem na vylepšování chodu kanceláře a týmu Schopnost práce s kolegy a klienty

Nabízíme

Plat 70 000 – 80 000Kč dle zkušeností 5 týdnů placeného volna Měsíční podíl na výkonu kanceláře Půl roční odměna od vedoucího týmu 10500Kč Hrazené pojištění za advokátní činnost Hrazené poplatky ČAK TSA smlouva (trvale spolupracující advokát) Možnost kariérního růstu Získání praxe od zkušenějších kolegů Možnost spolu vést tým advokátů Podílení se na zajímavých projektech
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Mzda: 70 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Justice, právo, legislativa

Pracovní poměr: Plný úvazek