Typ nabídky

Minimální mzda

Administrátor cloudových služeb pro klíčovou státní infrastrukturu

referenční číslo: 43320 | aktuálnost: 08.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Kdo může říct, že je součástí společnosti, která buduje největší a nejmodernější datové centrum v České republice a podílí se na údržbě kritické státní infrastruktury? Můžete to být právě Vy:) Náš klient je lídrem v oblasti virtualizačních technologií, nabízí profesionální cloudové služby, hosting, má vlastní datová centra, vyvíjí IoT řešení. Je součástí velké rodiny v oblasti základní infrastruktury digitální ekonomiky působící ve Velké Británii, Evropě a Severní Americe. Do týmu, který se stará o provoz Cloudové infrastruktury hledá fajn kolegu/kolegyni na pozici Administrátor cloudových služeb.
O týmu: 4 Administrátoři, kteří se budou fyzicky podílet na instalaci infrastruktury největšího datového centra v ČR. Budete se starat o provoz Cloudové infrastruktury Vyhodnocení požadavků a návrh řešení IT infrastruktury v kontextu virtuálního datového centra (virtuální servery, storage, sítě, kontejnerové prostředí). Participace na nových produktech/projektech Častá komunikace s interními i externími partnery Úzká spolupráce s Cloud Architektem (je to kolega, který vyrostl právě z tohoto týmu). Po zaučení zapojení do pracovních pohotovostí, jeden týden 1x 5 týdnů. Tvorba technické dokumentace zákaznických řešení a technická podpora zákazníkům Přístup do technického labu a datových center

Požadujeme

VŠ/SŠ technického zaměření, praxe v oblasti IT min. 5 let Focus na VMware (cloud je založený na VMware) a VMware produktů Znalost Linux/Windows prostředí v kontextu administrace Základy síťařiny - virtualizace sítí (např. NS XT) Znalost kontejnerů - dělají na VM Ware Tanzu (stačí základy kubernetes) Znalost v oblasti problematiky serverů, datových center a počítačových sítí Pokročilé znalosti a dovednosti v oblasti virtualizace datových center Konfigurace a administrace síťových prvků LAN a SAN – Ethernet/FC Orientace v konfiguraci síťových prvků pro provoz diskových uložišť Orientace v zálohovacích technologiích a zkušenost s jejich provozem Znalost angličtiny na komunikační úrovni a práce s technickou dokumentací Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

10% příplatek pohotovost, v případě zásahu jako normální práce + příplatky Projekty, na které si můžete reálně sáhnout Top technologie - nejnovější, kontejnerizace, virtualizace sítí, cloudové prostředí Neformální, přátelské prostředí a samozřejmě množství standardních benefitů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha