Státní ústav pro kontrolu léčiv hledá uchazeče na pozici

Administrativní pracovník/pracovnice v Oddělení vigilance

referenční číslo: 65ca2f2d4527bef13d0c1dc2

Náplň práce:

  • Podílení se na výkonu specializovaných činností v konkrétních případech v rozsahu působnosti správního úřadu s celostátní působností
  • Komplexní zabezpečování převzetí a evidenci korespondence předané podatelnou, sekretariátem ředitele, ostatními odbornými útvary, e-mailem, DS a na základě rozhodnutí vedoucího oddělení
  • Spolupracování s koordinátorem vigilance na přidělování korespondence inspektorům
  • Podle požadavků odd. VIG tvorba interních dokumentů
  • Vyzvedávání příchozí pošty z podatelny
  • Evidence pošty odd. VIG do systému SSL Athena
  • Zabezpečení dotazové agendy a vedení její evidence
  • Vedení zápisů z porad a evidence úkolů
  • Zabezpečení archivace spisů odd. VIG
  • Řízení se standartními postupy a směrnicemi SÚKL, příkazy ředitele Ústavu, ředitele ZP, ředitele ODZP a vedoucího odd. VIG
  • Zabezpečení odesílání a evidování odcházející korespondence
  • Aktualizování databáze závažných nežádoucích příhod ZP a bezpečnostních nápravných opatření
  • Spolupracování s inspektory v rámci vyhodnocování a dozorování bezpečnostních nápravných opatření stanovených výrobci zdravotnických prostředků
  • Spolupracování s inspektory v rámci monitorování průběhu šetření závažné nežádoucí příhody výrobcem a vlastním šetření závažné nežádoucí příhody
  • Plnění funkce člena požární hlídky SÚKL
  • Vedení příruční registratury odd. VIG
  • Plnění funkce správce docházky odd. VIG v EDS Vema včetně archivace dokumentů souvisejících s měsíční uzávěrkou docházky zaměstnanců odd. VIG

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání s maturitní zkouškou/VOŠ – VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
  • Uživatelská znalost práce s PC – MS Office, spisová služba (zaučení)
  • AJ – středně pokročilá znalost
  • Svědomitost
  • Pečlivost
  • Samostatnost
  • Loajalita
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v oblasti náplně pracovní pozice
  • Stabilní zázemí státní instituce
  • Pružnou pracovní dobu
  • Přátelské a vstřícné prostředí
  • 5 týdnů dovolené ročně
  • 5 dní indispozičního volna (sick days) ročně
  • Příspěvek na stravování

Další důležité informace:

  • Předpokládaný nástup: ihned nebo dle dohody
  • Jedná se o zástup za MD/RD
  • Pracovní úvazek: 1,0 (40 hodin týdně)
  • Platové podmínky: 9. platová třída
  • Pracoviště: Benešovská 40, Praha 10

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Benešovská 2538/40, Praha 10, 101 00

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickday

Vhodné pro: Absolventy