Typ nabídky

Minimální mzda

Administrativní pracovník/ce v logistice

referenční číslo: 1611102271 | aktuálnost: 20.02.2023

BILLA, spol. s r. o.

Čerstvost, stabilita, jistota, příjemné prostředí a férový přístup k zaměstnancům – to je BILLA, člen nadnárodní skupiny REWE International AG.
Chceme být pro vás tím nejlepším zaměstnavatelem. Přidejte se k nám!

Pozice vhodná i pro absolventy

Pro náš centrální sklad v Modleticích u Prahy hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Správce skladových databank

Náplň práce:

  • Zajištění správného toku elektronických dat
  • Kontrola, zajištění a dodržování skladových procesů
  • Analýza problémů a realizace opatření pro odstranění problémů
  • Zpracování reportů pro vedení logistiky
  • Komunikace s IT oddělením
  • Podpora ostatních oddělení logistiky

Požadujeme:

  • Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • Výborná znalost práce na PC (zaměřeno Excel a ostatní MS Office)
  • Odolnost vůči stresu
  • Schopnost týmové práce
  • Vysoké analytické a organizační schopnosti
  • Znalost německého nebo anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

  • Práci v moderních skladech v Modleticích u Prahy (exit D1 Říčany u Prahy)
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Roční prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávací programy
  • Závodní stravování, částečně dotované zaměstnavatelem (oběd 40 Kč)
  • Zaškolení na danou pozici
  • Možnost odborného rozvoje

V případě zájmu zašlete svůj životopis prostřednictvím tlačítka "odpovědět"

Místo pracoviště: Modletice,

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů