Typ nabídky

Minimální mzda

Administrativní podpora v bance s angličtinou

referenční číslo: 41288 | aktuálnost: 20.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Globální bankovní instituce s přátelskou a neformální atmosférou hledá administrativní podporu služeb pro korporátní klienty v sídle společnosti na Praze 5. Pokud již máte zkušenosti s administrativní prací a chcete získat zajímavou praxi v jedné z nejvýznamnějších bankovních institucí světa, hledáme právě Vás. Nabízíme smlouvu na 3 měsíce od nástupu.
Back office podpora při zpracování žádostí klientů o potvrzení pro účely auditu Příprava a rozesílání potvrzení pro účely auditu korporátním klientům Další administrativní podpora v souvislosti s potvrzeními pro účely auditu

Požadujeme

Ukončené SŠ vzdělání s maturitou  Angličtina na úrovni B1 (interní systém a porozumění dokumentům) Zkušenost s administrativní prací Dobré organizační schopnosti

Nabízíme

Práce na plný úvazek na HPP (smlouva na 3 měsíce od nástupu) Finanční ohodnocení 42 000 Kč Stravenkový paušál 100 Kč denně Příspěvky na penzijní i životní připojištění  Flexipassy 1 sick day na 3 měsíce 6 dní dovolené na 3 měsíce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Česká republika

Obor: Administrativa