Typ nabídky

Minimální mzda

Administrativní a spisový pracovník - Krajský pozemkový úřad pro Královéhradecký kraj

referenční číslo: 63c66f578a4fa9ea0307ab87 | aktuálnost: 17.02.2023

Státní pozemkový úřad

Náplň práce

  • zajišťování administrativních a provozních činností
  • komplexní zajišťování chodu elektronické podatelny, výpravny a spisové služby
  • zajišťování provozního rozpočtu kraje
  • zajišťování výkonu administrativy pro ředitele KPÚ (organizační činnost, zajišťování chodu "sekretariátu"

Požadujeme

  • minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou,
  • dobrá znalost MS Office,
  • komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, samostatnost,
  • trestní bezúhonnost.

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení - osobní ohodnocení k platu, mimořádné odměny,
  • 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna,
  • možnost flexibilního začátku a konce pracovní doby,
  • vzdělávání – možnost účasti na školeních,
  • příspěvek na stravování,
  • příspěvky na penzijní připojištění, poukázky na sport, kulturu, zdraví a rekreaci, multisport karta,
  • odměny při významných životních či pracovních jubileích.

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové.

    Pracovní poměr na dobu: neurčitou.

    Místo je zařazeno do 10. platové třídy.

    Termín předpokládaného nástupu: 1. 3. 2023, případně dle dohody.

    Na tomto pracovním místě se uzavírá dohoda o odpovědnosti za svěřené hodnoty (drobná vydání, reprefond).

    Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na e-mailovou adresu: epodatelna@spucr.cz v termínu do 27. 1. 2023 včetně. (Do předmětu e-mailu uveďte: " Administrativní a spisový pracovník - Krajský pozemkový úřad pro Královéhradecký kraj".)

    Účastník výběrového řízení souhlasí, aby jeho osobní data poskytnutá zadavateli byla interně použita pro účely výběrového řízení na výše uvedenou pozici, v souladu se zákonem o zpracování osobních údajů.

    Osobní údaje, které tímto poskytujete, budou zpracovány výhradně pro provedení tohoto výběrového řízení a zpracovávají je jen pověřené úřední osoby a neposkytují je dalším příjemcům. Poskytnuté osobní údaje jsou součástí spisu výběrového řízení a jsou v něm uloženy po dobu, která je určena spisovým a skartačním plánem služebního úřadu.

Místo pracoviště: Kydlinovská 245, Hradec Králové, 50301

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa, Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Maturita