Typ nabídky

Minimální mzda

Absolvent s vyhláškou 50

referenční číslo: 39492 | aktuálnost: 17.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Vystudoval jsi SŠ v elektro oboru a vždycky tě elektronika bavila? Je moderní společnost místem, kde bys chtěl nastartovat svoji kariéru?

Ano? Tak mi zašli svůj životopis a staň se součástí našeho týmu.

Mezinárodní výrobní a vývojová společnost nyní hledá: ABSOLVENT S VYHLÁŠKOU 50

Náplň práce

  • obsluha testerů a provádění zkušebních testů
  • vhodné i pro absolventy nebo důchodce

Požadujeme

  • vzdělání elektro - vyhláška 50 Sb., § 5
  • spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost
  • samostatnost v práci
  • chuť učit se nové věci (robotizace, automatizace, nové technologie…)
  • ochotu pracovat na 12cky

Nabízíme

  • náborový příspěvěk 50.000 Kč
  • nástup IHNED
  • závodní kantýna se širokým výběrem
  • moderní prostředí
  • lokalitu: Chomutov

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika