Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Absolvent – inženýr kvality (30-38.000 KČ)

referenční číslo: 40131 | aktuálnost: 28.03.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání v oblasti kvality nebo máte pracovní zkušenost s touto oblastí přes jinou výrobní pozici?

Baví Vás komunikace s dodavateli a zákazníky? A chcete se dále rozvíjet v oblasti kvality?
Domluvíte se alespoň trochu anglicky? Tak to hledám právě Vás!

Pošlete mi Váš životopis k posouzení a pojďte pracovat do stabilní mezinárodní společnosti jako:

ABSOLVENT – INŽENÝR KVALITY (30-38.000 KČ)

Náplň práce

  • Práce v oblasti výrobní kvality
  • Zpracování reklamací, návrhy na opatřeních a řešení
    příčin
  • Řešení zákaznických požadavků týkající se kvality
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce napříč oddělením kvality
  • Práce na reportech a auditech

Požadujeme

  • SŠ ideálně technického směru
  • Praxi v oblasti kvality velkou výhodou
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Pečlivost, samostatnost
  • Dobré rozhodovací a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost Homeoffice
  • Jazykové kurzy
  • Možnost kariérního postupu
  • Možnost závodního stravování
  • Fitness centrum na pracovišti
  • Lokalitu: Pardubice

Mzda: 30 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti