Typ nabídky

Minimální mzda

Přípravář staveb

referenční číslo: 6412f9d1aa4dd498700653d4 | aktuálnost: 23.05.2023

VALENS, s.r.o.

Hledáme pracovníka pro přípravu stavební výroby železobetonových konstrukcí.

Náplň práce

• tvorba cenových nabídek
• Příprava a sestavování rozpočtu a výkazů výměr, zpracování cenové kalkulace a přehledy jednotlivých zakázek.
• Provádění úprav a změn rozpočtů.
• Kontrola správnosti rozpočtů.
• zajištění přípravy zakázky před zahájením a během celé realizace
• zpracování časového plánu zakázek
• Poptání a vyhodnocení cenových nabídek subdodavatelů.
• komunikace se subdodavateli staveb a dodavateli stavebních   materiálů
• spolupráce se stavbyvedoucím

Požadujeme

• minimálně středoškolské vzdělání stavebního směru
• praxe na pozici přípraváře zakázek výhodou
• dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
• Pro-aktivní přístup
• Pečlivost a spolehlivost
• Chuť učit se novým věcem a čelit profesním výzvám

Nabízíme

• Hlavní pracovní poměr
Dobré platové ohodnocení
• Služební notebook a telefon

Místo pracoviště: Kollárova 634, Kroměříž, 76701

Region: Zlínský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: přípravář, technik přípravy výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita