Typ nabídky

Minimální mzda

Technik kvality automotive

referenční číslo: 63f5e595ee97062aba0f00d3 | aktuálnost: 09.08.2023

WOLIP s.r.o.

Pro našeho klienta, významnou firmu z automotive průmyslu, obsazujeme pozici SPECIALISTA SÉRIOVÉ KVALITY. Vaším úkolem bude zajištění požadované kvality výroby na základě schválených kritérií pro jednotlivé výrobky, kontrola výrobních procesů na základě definovaných standardů, a v případě jakékoliv odchylky sjednání nápravy a přijetí patřičných opatření k zajištění požadované kvality.

Náplň práce

  • zodpovědnost za dodržování kritérií kvality ve výrobě (splnění zákaznických/interních požadavků na kvalitu)
  • zodpovědnost za kontrolu výrobního procesu z pohledu kvality výrobku a dodržování výrobních standardů
  • zodpovědnost za kontrolu, revizi, posouzení kvality dílů vyhodnocených ve výrobě (dobrých i špatných)
  • kontrola správného nakládání s neshodnými výrobky ve výrobě
  • definice priorit kontroly pro směnovou kvalitu
  • školit mistry/směnové mistry/školitele na kritéria kvality

Požadujeme

  • středoškolské nebo vysokoškolské (technického zaměření výhodou)
  • Anglický jazyk – B1, Španělský jazyk – A1 výhodou
  • profesní zkušenosti: 4 roky na oddělení kvality ve výrobním průmyslu (zkušenosti se vstřikováním plastů, chromováním nebo lakováním)
  • znalost práce na PC (MS-Office – Outlook, Excel, Word, Power point)
  • znalost vad na vstřikovaných, lakovaných nebo chromovaných dílech
  • znalost nástrojů kvality (8D, FMEA, Control Plan, Ishikawa, 5xWhy, Paretův diagram)
  • znalost zákaznických požadavků

Nabízíme

  • zejména multikulturní, otevřené a do značné míry neformální firemní prostředí
  • přátelské kolegy a to nejen v nejbližším týmu, ale i v celé firmě
  • pozice možná jako Interim i full-time
  • ochotu investovat čas, energii i peníze do vašeho dalšího rozvoje, zároveň se však učit od Vás
  • na začátek vašeho působení u nás pro vás máme nachystaný propracovaný zaškolovací plán
  • a pak jsou tu další benefity v podobě stravenek (možno využít v naší jídelně nebo jinde), flexibilní pracovní doby, možnost jazykových kurzů, příspěvek na penzijní připojištění, 2 dny dovolené nad rámec zákona, flexipasy, firemní akce pro zaměstnance nebo roční bonusy

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Prostějov,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Profese: inženýr kvality, kvalitář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená více než 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení