Typ nabídky

Minimální mzda

Právník/právnička

referenční číslo: 63eb519bd52e68331408c2f2 | aktuálnost: 29.06.2023

Statutární město Ostrava – magistrát

Náplň práce

zabezpečování právních služeb orgánům města a jednotlivým odborům magistrátu; právní posouzení případně příprava návrhů právních předpisů města; zpracovávání zásadních právních výkladů a stanovisek a stanovování obecných postupů aplikace právních předpisů v podmínkách statutárního města Ostravy; právní porada při uzavírání závazkových a jiných smluvních vztahů včetně zpracování stanoviska

Požadujeme

orientace v právních předpisech na úseku soukromého a veřejného práva (zejména občanský zákoník, zákon o obcích, zákon o obchodních korporacích, zákon o zadávání veřejných zakázek); kultivovaný ústní a písemný projev; znalost jednoho cizího jazyka na komunikační úrovni

Kompletní informace k nabízené pracovní pozici, včetně přihlášky najdete zde: https://fajnovepracoviste.cz/pravnik-pravnicka-8/

Požadované jazykové znalosti

Český

Místo pracoviště: Prokešovo náměstí 1803, Ostrava, 70200

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: právník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní školka, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Kafetérie, Možnost si napracovat hodiny, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Vhodné pro: OZP - s docházením