Typ nabídky

Minimální mzda

Technik kvality/kontrolor kvality - Křimice

referenční číslo: 42321 | aktuálnost: 27.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Láká vás pracovat ve stabilním oboru? Chcete mít nadstandardní a stále se zvyšující mzdu? Již vás unavuje pracovat v automobilovém průmyslu a raději byste dal/a přednost menší stabilní firmě s férovým a vstřícným jednáním?

V tom případě neváhejte a reagujte! Hledám zodpovědné a loajální kandidáty, kteří si váží příjemného pracovního prostředí na pracovišti.
kontrola kvality testování nových produktů řešení reklamací interní audity školení operátorů v rámci kvality

Požadujeme

vzdělání technického směru zkušenost v oblasti kvality ve výrobním podniku angličtina - nemusí být výborná znalost, nicméně je potřeba se domluvit  čtení technických výkresů základní znalost rozměrového měření

Nabízíme

úžasné vedení podniku a rodinné zázemí každoroční navyšování platu (dle výkonu zaměstnance) 2x do roka navyšování mezd dle inflace 24 dní dovolené + 5 dní dovolené navíc, když po dobu jednoho roku neomarodíte stravenky příspěvek na penzijní pojištění příspěvek na dopravu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 48 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl