Typ nabídky

Minimální mzda

Senior účetní do Rožnova (až 50 tisíc)

referenční číslo: 42319 | aktuálnost: 13.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti v účetnictví a hledáte perspektivní práci v moderní firmě s příjemnou vnitřní atmosférou? Rozhodli jsme se do našeho týmu vzít nového kolegu či kolegyni. Máme pro vás připravenou dobře placenou pozici a spoustu benefitů, které jen tak někdo nenabízí. Pojďte k nám.
Postaráte se o zpracování účetnictví a závěrek Zpracujete podklady pro DPH, KH, DPPO či daní Budete v kontaktu s úřady či auditory

Požadujeme

Máte praxi z pozice hlavní / samostatné účetní (alespoň 2 roky)  Orientujete se v daňové a účetní problematice  Už jste v praxi řešil/a DPH a KH  Mírně komunikativní angličtina

Nabízíme

Mzdu až 50 tisíc (dle zkušeností)   Roční bonus  5 týdnů dovolené + 3 sick day  Flexibilní pracovní doba   Možnost částečného home office  Závodní jídelna a stravenky  Příspěvek na penzijní pojištění  Příspěvek na dopravu  Příspěvek na bydlení v případě relokace do Rožnova  Volnočasové aktivity a firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví