Typ nabídky

Minimální mzda

Junior SW Developer | .NET C# | Blazor | Full-remote

referenční číslo: 42311 | aktuálnost: 26.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Staňte se Junior SW Developer v agilním týmu, který se zaměřuje na vývoj a údržbu integrací pro firemní aplikace, webové aplikace a zakázkové řešení. Pomocí .Net 6, Gitlabu, Blazoru nebo podobného FE frameworku, Kubernetes nebo Dockeru, SQL, DWH, RabbitMQ a Microservices. Pokud nesplňujete všechny podmínky, nebojte se ozvat. Pozice je cílená na juniorní uchazeče, lze se tedy pobavit o dosavadních zkušenostech a možnostech dalšího růstu.
Práce na vývoji a údržbě integrací a zákaznických řešení Vývoj s využitím nejmodernějších technologií, moderní principy a metodiky v agilním prostředí Projekt vyžaduje schopnost práce v dynamickém prostředí a spolupráce s ostatními týmy, kde členové částečně nebo zcela pracují z domova V týmu jsou 4 vývojáři C#, 2 produktoví manažeři a hledáme dalšího vývojáře pro doplnění týmu (slovanský tým, ale na meetinzích probíhá komunikace v angličtině, alespoň je možnost trochu procvičit angličtinu).

Požadujeme

Potřebujeme se spolehnout na profesionální/komerční zkušenosti s vývojem v C# – jste obeznámen/a s principy OOP a dokážete psát čistý, opakovaně použitelný a udržovatelný kód Jak vyplývá z pozice, neobejdeme se bez znalosti .NET frameworku, Blazoru nebo podobného FE frameworku, Entity Frameworku nebo jiného ORM, MS SQL nebo jiné relační databáze, Gitlabu Potřebujeme také zkušenosti s messaging architecture (ideálně RabbitMQ), Docker nebo Kubernetes Vítány jsou také jakékoliv zkušenosti s mikroslužbami a distribuovanými systémy V rámci komunikace s kolegami z ciziny, budete potřebovat angličtinu minimálně na mírně pokročilé úrovní (B1) Využijete také znalost CI/CD a TeamCity.

Nabízíme

Konkurenční honorář ve výši 5000 - 7000 Kč za MD a čtvrtletní bonusy Možnost práce na různých projektech a problémech/tématech, které vás zajímají Moderní společnost, spoluprace s některými z nejinovativnějších značek na světě, tým se skládá z opravdových profesionálů s jedinečnými dovednostmi a zároveň je znát příjemná atmosféra a chuť vzájemně si pomáhat Šanci uplatnit své nápady v praxi Komplexní balíček benefitů (5 týdnů dovolené, 2 sick days, narozeninové volno, 5 dobrovolnických dnů, stravenky, kafeterie) Pružná pracovní doba (fix 10–15 hodin) a práce na full-remote Externí školení a mnoho interních školení.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 5 000 - 7 000 Kč / měsíc

Region: Česká republika

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Kontrakt