Typ nabídky

Minimální mzda

Account manager | služební automobil k soukromým účelům

referenční číslo: 42308 | aktuálnost: 26.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro nadnárodní společnost hledáme kandidáta na pozici Account manger - Moravskoslezský kraj. Máte obchodního ducha, silné vyjednávací schopnosti a tah na branku? Pokud jste odpověděl(a) ANO, ráda s Vámi proberu detaily pozice! Těšte se na velmi příjemné a přátelské prostředí, atraktivní bonusy.
Samostatná příprava, plánování a realizace schůzek se zákazníky Vedení obchodní agendy Práce v systému CRM Akvizice nových zákazníků ve svěřeném regionu a péče o stávající zákazníky Kombinovaná obchodní činnost v terénu a z home office přes telefon/videohovory Zpracování cenových nabídek, prezentace nabídek zákazníkům

Požadujeme

Minimálně SŠ vzdělání  Praxe na obdobné pozici výhodou Schopnost navazovat a budovat dlouhodobé vztahy na principu win win ŘP skupiny B, znalost MS Office Dobré komunikativní schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost Schopnost naslouchat

Nabízíme

Zázemí stabilní zahraniční korporace Nezastropované bonusové schéma Služební automobil i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon Přidělení již existujíci zákaznické báze Příspěvek na stravu, příspěvek na penzijní pojištění, výuka aj, pět týdnů dovolené
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup