Typ nabídky

Minimální mzda

Technik zákaznického servisu - Praha

referenční číslo: A10628 | aktuálnost: 07.06.2023

AURES Holdings a.s.

PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 29 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více jak 55 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,3 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 86 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

Náplň práce

Rozumíte autům a chcete být zaměstnán u jedničky na trhu ojetých vozů? Umíte jednat s klienty a máte příjemné a profesionální vystupování? Pokud jste komunikativní a umíte jednat se zákazníkem jak v osobním tak v telefonickém kontaktu, možná hledáme právě Vás!

* Péče o zákazníky - osobní i telefonické jednání

* Příjem, posuzování a rozhodování o oprávněnosti reklamací

* Evidence podkladů a s tím související administrativní práce

Požadujeme

* SŠ vzdělání technického zaměření nebo praxe v automobilové oblasti výhodou

* Komunikativní typ, příjemné vystupování

* Schopnost dobře argumentovat a zvládat námitky

* Uživatelská znalost práce na PC

* Spolehlivost a samostatnost

Nabízíme

* Smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

* Pravidelnou pracovní dobu pondělí – pátek s flexibilním začátkem a koncem

* Plné zaškolení a další interní i externí vzdělávání v průběhu zaměstnání

* Slevy na firemní služby a produkty, Multisport karta, odměny za doporučení, zvýhodněné nebo volné vstupenky na sportovní a kulturní akce, slevy u firemních partnerů, Cafeterie Gallery Beta a další

* Možnost profesně růst v rámci společnosti, včetně zahraničí

* Nástup možný ihned

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dopraváků 874 / 15, Praha 8, 184 00

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair

Profese: pracovník podpory zákazníků, technik, zkušební technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Mobilní telefon, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení