Typ nabídky

Minimální mzda

Číšník/servírka

referenční číslo: 624aeb1fc5d45265651acb46 | aktuálnost: 14.12.2023

Clarion Congress Hotel Ostrava****

Clarion Congress Hotel Ostrava hledá nové kolegy na pozici číšník/servírka.

Náplň práce:

obsluha hostů v hotelové restauraci a na baru s cílem jejich maximální spokojenosti
komunikace s hosty
udržování pořádku a čistoty

Požadujeme

praxe v oboru min. 1 roky a zájem o gastronomii
znalost angličtiny, znalost dalšího světového jazyka výhodou
příjemné vystupování a vzhled
spolehlivost, komunikativnost, pečlivost a dochvilnost

Nabízíme

moderní prostředí 4* hotelu
množství zaměstnaneckých výhod (cafetéria)
závodní stravování
jistotu dlouhodobého zaměstnání

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Zkrácená 2703/84, Ostrava, 700 30

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: číšník/číšnice

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity