Typ nabídky

Minimální mzda

Referent majetkové správy, Oddělení vnitřní správy a autoprovozu, Odbor vnitřní správy

referenční číslo: 645cdfccbc79b308ae021d74 | aktuálnost: 25.09.2023

Státní pozemkový úřad

Náplň práce

  • Zpracovávání a aktualizace řídících dokumentů v rámci své působnosti,
  • evidence nájemních smluv na pronájem nebytových prostor pro organizační jednotky SPÚ, vč. souvisejících smluvních vztahů (např. úklidové služby, správa apod.),
  • zajišťování spolupráce s institucemi veřejné správy, orgány státní správy a externími subjekty v rámci své působnosti,
  • příprava podkladů k rozhodnutí o nepotřebnosti provozního majetku v rámci své působnosti,
  • příprava podkladů k zadávání veřejných zakázek v rámci působnosti Odboru vnitřní správy,
  • komplexní zajišťování agendy autoprovozu SPÚ,
  • zajišťování agendy CRAB, včetně zajištění evidence nákladů a spotřeby energií v rámci budovy ústředí SPÚ,
  • zajišťování likvidace pojistných událostí v rámci působnosti SPÚ,
  • zajišťování a kontrola objednávek kancelářských potřeb, vč. evidence a sledování a vyhodnocování nákladů za nákup kancelářských potřeb,
  • plnění dalších úkolů dle pokynů vedoucích zaměstnanců, které svou povahou patří do působnosti funkce, či jsou nutné k zajištění chodu organizace.

Požadujeme

  • Minimální věk 18 let,
  • svéprávnost,
  • trestní bezúhonnost,
  • zdravotní způsobilost,
  • minimálně vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu,
  • české občanství nebo jiného členského státu Evropské unie (který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru), pokud uchazeč/ka ovládá český jazyk,
  • znalost MS Office,
  • řidičský průkaz sk. B a praxe ve státní správě výhodou,
  • komunikativnost,
  • přizpůsobivost.

Nabízíme

Místo pracoviště: Husinecká 1024/11a, Praha 3, 13000

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské