Typ nabídky

Minimální mzda

Administrativní a spisový pracovník, Oddělení spisové služby, Odbor vnitřní správy

referenční číslo: 645cdf65f23a95ba6b0ec053 | aktuálnost: 11.06.2023

Státní pozemkový úřad

Náplň práce

  • Komplexní zajišťování chodu podatelny,
  • evidence příchozí pošty, zpracování odchozí pošty (fyzické dokumenty, datové zprávy, e-maily, interní vypravení) – práce s elektronickým systémem spisové služby (podatelny, výpravna) a obsluhování frankovacího stroje,
  • provádění úkonů prostřednictvím datových schránek,
  • konverze dokumentů z listinné do elektronické podoby a naopak (z moci úřední pro výkon působnosti SPÚ),
  • obsluha telefonní ústředny ústředí SPÚ,
  • objednávání a distribuce periodik pro SPÚ,
  • zajišťování úkonů spojených se sekretariátem Odboru vnitřní správy, včetně evidence drobného vydání (hmotná odpovědnost).

Požadujeme

  • Minimální věk 18 let,
  • svéprávnost,
  • trestní bezúhonnost,
  • zdravotní způsobilost,
  • minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou,
  • české občanství nebo jiného členského státu Evropské unie (který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru), pokud uchazeč/ka ovládá český jazyk,
  • dobrá znalost MS Office (především Word, Excel, Outlook),
  • praxe výhodou,
  • dobré komunikační schopnosti, týmová spolupráce,
  • samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu,
  • trestní bezúhonnost.

Nabízíme

Místo pracoviště: Husinecká 1024/11a, Praha 3, 13000

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita