Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník vstupní kontroly

referenční číslo: 1623270504 | aktuálnost: 01.07.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, ryze českou společnost, která se zabývá výrobou a servisem dveřních systémů pro dopravní prostředky hromadné přepravy osob, hledáme nového kolegu na pozici Pracovník vstupní kontroly.

Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy technické školy.

Vaše náplň práce:

  • Přejímka materiálu
  • Vstupní kontrola za účelem zabezpečení kvality vstupních komponentů
  • Součinnost při řízení neshodných výrobků vzniklých dodavatelskou kvalitou, sledování a reportování (nápravná a preventivní opatření)
  • Obsluha 3D měřícího ramene KREON ACE 7-25 – možnost zaučení
  • Občasná výpomoc ve skladu – zajištění logistiky skladu, včetně vychystávání komponentů do výroby a servisu

Očekáváme:

  • Vyučení/SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici či zkušenosti s měřením výhodou, nikoliv podmínkou
  • Schopnost pracovat s technickou dokumentací
  • Technické myšlení
  • Fyzická zdatnost
  • Znalost práce s PC (zkušenosti s IS ABRA výhodou)
  • Průkaz na VZV výhodou

Nabízíme:

  • Práci na HPP v jednosměnném provozu
  • Stabilní zaměstnání v silné a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Pomoc při zapracování samozřejmostí
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby (pevná část 8:00 – 14:00h)
  • Perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • Nástupní plat 27 000 – 33 000 Kč (dle Vašich zkušeností), po zapracování možnost navýšení
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Mimořádné prémie ve výši 13. mzdy
  • Stravenkový paušál
  • Pitný režim na pracovišti
  • Možnost objednávání obědů přímo do sídla společnosti
  • Místo výkonu práce: Brno (možnost parkování přímo v areálu společnosti, MHD v blízkosti)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 27 000 - 33 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: operátor výroby, kontrolor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, 13. plat