Typ nabídky

Minimální mzda

Office Manager/ Referent marketingu

referenční číslo: 1621451110 | aktuálnost: 11.07.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, českou společnost, která vyvíjí za pomoci umělé inteligence systém na detekci poruch strojů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Office Manager/ Referent marketingu.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Správa každodenních administrativních úkolů pro zajištění hladkého chodu marketingového a prodejního oddělení
  • Pomoc při plánování akcí, projektů, kampaní a teambuildingů
  • Příprava firmy pro účast na konferencích a akcích
  • Příprava cenových nabídek pro zákazníky, sestavování prezentací a podpůrných prodejních materiálů
  • Zodpovědná osoba pro údržbu, poštu, účty, přepravu, zásoby, vybavení kanceláře a občerstvení a vozový park
  • Sledování fakturace a pohledávek
  • Podpůrné činnosti, jako jsou rezervace cest atd.
  • Podpora společnosti a managmentu při každodenních operacích
  • Tvorba žádostí o různé granty a akcelerační příležitosti

POŽADUJEME:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxi v marketingové a obchodní administrativě nebo na pozici asistentky
  • Schopnost výborné písemné a verbální komunikace
  • Uživatelskou znalost balíku Microsoft Office a produktů Google
  • Perfektní znalost českého jazyka
  • Znalost plynulé komunikace v angličtině slovem i písmem
  • Výborné organizační schopnosti
  • Samostatnost, proaktivitu
  • Smysl pro detail
  • Schopnost řešit problémy
  • Přátelské vystupování a přístup

NABÍZÍME:

  • Práci na HPP (možnost spolupráce i na IČO) ve start-up společnosti, která mění svět pomocí technologie založené na umělé inteligenci
  • 1-3 dny práce v kanceláři, zbytek na homeoffice
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Využití moderních metod řízení projektů a lidí
  • Práci v prostředí malého, přátelského a energického týmu s globálními ambicemi a globálním myšlením
  • Kontakt se zákazníky od Japonska přes Malajsii a Evropu až po USA
  • 5 týdnů dovolené
  • Sickdays
  • Odborné vzdělávání a školení
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Nástup: Možný ihned nebo dle domluvy
  • Pracoviště: Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Český

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Administrativa, Marketing, reklama, public relations

Profese: marketingová komunikace, office manager, specialista marketingu, pracovník back office

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce