Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí logistiky - nové projekty!

referenční číslo: 43356 | aktuálnost: 02.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte již zkušenosti z výrobní společnosti v oblasti logistiky a víte, jak fungují tyto procesy? Jste schopni zabezpečit implementaci nových projektů v úspěšné fungování a reagovat na systémové změny?
Pak neváhejte, zašlete mi svůj životopis a staňte se asistentem manažera logistiky u nás!

Náplň práce

  • Primárně zaměřená na řízení a plánování nových projektů po logistické stránce napříč odděleními celé společnosti
  • Práce v evidenčních programech a přímé řízení veškerých úprav
  • Řízení interního i externího logistického toku
  • Příprava reportů přímým nadřízeným
  • Klíčový element v inovacích, optimalizaci procesů, analýzách, prezentacích
  • Vedení procesů k úspěšnému snižování nákladů, zjednodušení a zefektivnění, včetně plnění KPI s minimalizováním potencionálních rizik

Požadujeme

  • SŠ/VOŠ/VŠ - logistika, technika nebo ekonomika
  • Praxe na podobné pozici výrobní společnosti min. 2 roky
  • Zkušenosti s vedením a motivováním týmu
  • Zkušenosti v oblasti štíhlé výroby
  • Komunikační, prezenční, organizační a analytické schopnosti
  • PC - balíček MS Office a interní systém SAP
  • AJ - velmi dobrá komunikativní úroveň slovem i písmem
  • ŘP sk. B
  • Ochota učit se a zdokonalovat

Nabízíme

  • Nástupní plat od 68.000 Kč/dle zkušeností
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost částečného Homeoffice
  • Vlastní rozvržení pracovního plánu
  • 25 dnů dovolené
  • Benefitní program
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotovaná strava v místní jídelně
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Pracovní vybavení - telefon a notebook
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Sleva na firemní produkty
  • Místo výkonu: Okr. Pardubice

Mzda: 68 000 - 85 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika, Strojírenství