Typ nabídky

Minimální mzda

Technik - elektro + programová část m/ž (40-60.000 Kč)

referenční číslo: 42023 | aktuálnost: 31.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Rozumíš strojům? Zvládneš to po elektro i mechanické stránce? Chceš se dále vzdělávat a vypracovat se například na programátora? Ale zároveň ti nevadí chytit se práce a postavit stroj?

Pošli nám svůj životopis a zjisti více o pozici:

TECHNIK - ELEKTRO + PROGRAMOVÁ ČÁST M/Ž (40-60.000 Kč)

Náplň práce

  • Mechanické a programové zprovoznění strojů
  • Testování strojů
  • Diagnostika chyb
  • Prezentace stroje zákazníkům
  • Technická podpora zákazníkům a servisním technikům
  • Komunikace s kolegy ze zahraničí
  • Koordinace pracovních postupů napříč firmu
  • Samostatná práce, i práce v týmu

Požadujeme

  • Vzdělání technického oboru
  • Vyhlášku 50/ §6 a více
  • Znalost strojů - mechanické dovednosti
  • Znalost PLC Siemens výhodou
  • Zkušenosti v programování výhodou
  • Zkušenosti v automatizaci výhodou
  • AJ na úrovni psané komunikace
  • NJ velkou výhodou

Nabízíme

  • Práci v jednosměnném provozu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost si napracovat hodiny
  • 13. plat
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Příspěvek na dojíždění
  • Možnost služebního auta i k soukromým účelům
  • Lokalitu: okolí Ivančic

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství, Automobilový průmysl