Typ nabídky

Minimální mzda

Strategický nákupčí s AJ (58-68.000 Kč)

referenční číslo: 40769 | aktuálnost: 28.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Láká Vás zázemí mezinárodní stabilní společnosti? Pokud máte praxi jako Nákupčí a hovoříte anglickým jazykem, neváhejte a zašlete svůj životopis!

Mezinárodní výrobní společnost zaměřená na plasty v Brně hledá do svého týmu kolegu na pozici:

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ S AJ (58-68.000 Kč)

Náplň práce

  • Správa strategických nákupních projektů
  • Sledování včasnosti dodávek dle smluvních
    podmínek
  • Vyběr, správa a hodnocení dodavatelů
  • Organizování a vyhodnocování výběrových řízení
  • Cestování za zákazníky
  • Vyhledávání úspory
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • Praxi a orientaci v oblasti strojírenství
  • Praxi v oblasti strategického nákupu
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Dobrou znalost programů Excel a PowerPoint
  • Řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat na
    služební cesty (2-3 dny v měsíci)
  • Flexibilitu, samostatnost a komunikativnost

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Jazykové kurzy
  • Dotované stravování ve firemní restauraci
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dalšího vzdělávání a růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Lokalitu: Brno

Mzda: 58 000 - 68 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup