Typ nabídky

Minimální mzda

Staň se mechatronikem v USA

referenční číslo: 33095 | aktuálnost: 09.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Zajímalo by tě jaké je to zkusit si žít v cizí zemi? Láká tě Amerika, konkrétně stát Georgie? Jsi manuálně zručný a domluvíš se anglicky? Výborně, tak pošli životopis a na náklady firmy vyraž do Ameriky!

Prosperující společnost zabávajícíse jednoúčelovými stroji hledá kolegu, kolegyni na pozici:

MECHATRONIK V USA

Náplň práce

  • zprovoznění, servis, oprava, údržba jednoúčelových strojů
  • oživování strojů a jejich následné testování
  • komunikace se zákazníky
  • cestování

Požadujeme

  • ochotu relokovat se do Ameriky
  • SŠ vzdělání, ideálně elektro
  • manuální zručnost
  • anglický jazyk nutností

Nabízíme

  • zaplatíme ti celkovou relokaci do Ameriky
  • budeš mít podporu kolegů z americké pobočky
  • zdokonalíš se v angličtině
  • zažiješ, jaké to je žít v jiné zemi
  • na ostatních benefitech se můžeme domluvit individuálně
  • lokalitu: Georgie, USA
  • v Česku lokalitu: Liberecký kraj

Region: Spojené státy americké

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl