Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant mostních staveb (40-50.000 Kč)

referenční číslo: 30358 | aktuálnost: 23.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání stavebního zaměření a ve své praxi se nejvíce "našli" u projektování mostních objektů a inženýrských konstrukcí? Chcete se dál vyvíjet v týmu zkušených nadšenců v tomto jedinečném oboru? Pak nás neváhejte kontaktovat!

Ryze česká společnost hledá kolegu na pozici:

PROJEKTANT MOSTNÍCH STAVEB (40-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Vypracovávání stavebních projektů a vykonávání projektové práce větších zakázek
  • Koncepční návrhy mostních a inženýrských konstrukcí, opěrné a zárobní zdi, propustky, mosty
  • Vedení příslušné projektové a technické dokumentace, projednávání dokumentace se správci a s úřady
  • Spolupráce v týmu

Požadujeme

  • Středoškolské, nebo lépe vysokoškolské, vzdělání stavebního zaměření, ideálně v oboru konstrukce a dopravní stavby
  • Znalosti, a ideálně i zálibu, v projektování (AutoCAD)
  • Autorizaci v oboru Mosty a inženýrské konstrukce (není podmínkou, ale výhodou)
  • Chuť odborně růst, samostatnost

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Finanční měsíční a roční bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Možnost občasného home office
  • Příspěvek na stravování
  • Pracovní kolektiv, kde se z kolegů stávají přátelé
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura