Typ nabídky

Minimální mzda

Projekťák - elektrárny

referenční číslo: 34979 | aktuálnost: 09.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s elektroprojekcí vysokého napětí ideálně v elektrárenském odvětví? Domluvíte se německy, případně anglicky? Výborně, tak to mi pošlete Váš životopis!

Nadnárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici

PROJEKŤÁK - ELEKTRÁRNY

Náplň práce

  • projektování v elektrárenském odvětví
  • elektroinstalace u elektráren
  • projekty pro německy mluvící země
  • technická podpora
  • komunikace s dodavateli

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v elektroenergetice či obdobný směr
  • praxe v oblasti elektrárenství, průmyslových rozvodů elektrické energie
  • ideálně neměcký jazyk, nebo anglický jazyk a ochota se německy učit

Nabízíme

  • 13. plat
  • home office
  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • jazykové vzdělávání
  • příspěvky na penzijko, stravenky
  • lokalitu: Ostrava, Plzeň nebo Brno

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika