Typ nabídky

Minimální mzda

Plánovač výroby - elektroenergetika (40-50.000 Kč)

referenční číslo: 37107 | aktuálnost: 01.08.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš zkušenosti v elektroenergetice a podílel si se na řízení vlastního projektu? Nebo si absolventem VŠ a hledáš firmu, kde nastartuješ svou kariéru? Výborně!

Pošli nám svůj životopis a a začni pracovat jako:

PLÁNOVAČ VÝROBY - ELEKTROENERGETIKA (40-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Plánování a řízení výroby
  • Analytická podpora výroby
  • Optimalizace zdrojů
  • Predikce výroby malých výrobních zdrojů
  • Specifikace a kontrola výrobních zdrojů a zařízení
  • Predikční modely dodávky tepla
  • Reporting
  • Kontrola technologických dat, oprava chyb
  • Spolupráce na tvorbě a rozvoji SW aplikací Oddělení
  • Zpracování fakturačních podkladů

Požadujeme

  • Min SŠ vzdělání technického oboru
  • Praxi nebo vzdělání v elektroenergetice
  • Praktická znalost MS Office
  • Programování ve VBA výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Příspěvky na pojištění
  • Příspěvky na sport, kulturu, zdraví
  • Závodní stravování
  • Firemní techniku
  • Možnost využít firemního ubytování
  • Pružní pracovní dobu
  • Lokalitu: Brno

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika