Typ nabídky

Minimální mzda

Maintenance manager 90-100.000 CZK

referenční číslo: 36596 | aktuálnost: 11.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Pro velkou výrobní, strojírenskou, automotive společnost se sídlem V Brně, která je součástí mezinárodní skupiny, hledáme člověka se zkušeností v řízení údržby. Pokud máte zkušenosti s řízením údržby nejlépe v automotive společnosti, tak mě prosím kontaktujte.

Náplň práce

  • Řízení týmu cca 15 lidí z toho jednoho napřímo
  • Odpovědnost za správnou funkčnost strojního parku společnosti
  • Odpovědnost za výběr externích dodavatelů servisu a údržby, včetně cen.
  • Motivování a odměňování podřízených
  • Reporting řediteli závodu

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • AJ na komunikativní úrovni (komunikace v rámci reportingu i s kolegy)
  • Orientace v mechanice, elektrotechnice, hydraulice atd.
  • Prokazatelné zkušenosti s vedením týmu
  • Praxe v oblasti údržby alespoň 3 roky
  • Samostatnost, schopnost vyjednávat o cenách s externími dodavateli

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Bonusový systém
  • 5 týdnů dovolené + flexibilní pracovní doba
  • Další benefity
  • Místo práce Brno

Mzda: 80 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Management, Automobilový průmysl