Typ nabídky

Minimální mzda

Konzultant ERP systému (až 70.000 Kč)

referenční číslo: 40864 | aktuálnost: 11.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Řešit nejnovější verze známého ERP systému, a to nejenom v rámci ČR, ale také pro jiné pobočky v rámci Evropy. Krásné zázemí v brněnských kancelářích a možnost cestovat za kolegy do zahraničí. Zdá se Vám to jako to pravé ořechové? Pak zašlete svůj životopis v AJ.

Významná nadnárodní společnost tvoří celý nový tým konzultantů pro nové projekty implementace ERP systému a hledá nového parťáka na pozici

KONZULTANT ERP SYSTÉMU (až 70.000 Kč)

Náplň práce

  • Technická implementace ERP systému v rámci evropských poboček
  • Analýza a testování změn a procesů s key users
  • Řešení migrace dat do novějších verzí ERP systému
  • Navázání ostatních systémů vůči hlavnímu ERP systému
  • Zaškolování klíčových uživatelů a reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické nebo informační technologie)
  • Víceletou praxi v oblasti implementace ERP systémů (SAP, Navision, Oracle, Helios, Money, K2 nebo jiný ERP)
  • MS Office, Excel – pokročilý, základy SQL
  • Anglický jazyk na úrovni řešení multitaskingu se zahraničními pobočkami
  • Týmovou orientaci a pro-klientský přístup
  • Ochotu cestovat do zahraničí cca 1x měsíčně na 2-5 dnů

Nabízíme

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti z oblasti IT solutions
  • Možnost seberealizace a nadstandardní finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • 5 sick days
  • Pružná pracovní doba a možnost home office
  • Příležitost procestovat Evropu a vytvořit si přátelství na celý život
  • Multisport karta
  • Mobilní telefon na jaký si ukážete
  • Cafeterie a čerstvé ovoce
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby