Typ nabídky

Minimální mzda

Komunikativní projektový manažer

referenční číslo: 39583 | aktuálnost: 10.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Rozšiřujeme tým projektových manažerů! Jestli chcete a umíte vést projekt od zadání až k zákazníkovi, zvládnete se dorozumět anglicky a hledáte změnu, tak nám pošlete svůj životopis.

Náplň práce

  • Převezmete projekt od sales a zajistíte technické provedení
  • Hlídáte termíny a náklady
  • Předáváte hotový projekt zákazníkovi
  • Reportujete průběžný stav
  • Komunikujete napříč firmou

Požadujeme

  • Základní povědomí o strojařině ze školy nebo zaměstnání
  • Angličtinu alespoň B1
  • Velmi dobrou znalost práce na PC, v ERP, MS Office
  • Komunikativní osobnost
  • Schopnost určit si priority dle situace
  • Nebát se zvládnout víc projektů najednou

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní firmy
  • Velmi motivovaný tým a podpora vedení
  • Prémie, odměny
  • Dotované firemní stravování
  • 25 dní dovolené
  • Možnost kariérního růstu
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce Hodonín

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství