Typ nabídky

Minimální mzda

Jednoduchá práce ve výrobě (26 - 28 000 Kč) + 13 plat!!

referenční číslo: 40673 | aktuálnost: 25.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Chceš mít jednoduchou a nenáročnou práci? Chodit s čistou hlavou z práce a do práce? Jsi ochotný pracovat na 3 směny? ANO? Pak potřebujeme právě tebe! Pošli nám svůj Životopis!

Náplň práce

  • Jednoduchá obsluha
  • Montáž a kompletace výrobků
  • Balení výrobků

Požadujeme

  • Obsluha výrobního stroje - výhodou
  • Ochota pracovat na 3 směny (ranní, odpolední, noční) 8 hodin.
  • Pečlivost, samostatnost, chuť se učit

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Odměny/Prémie
  • Příspěvek na penzijko
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Hustopeče

Mzda: 26 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba