Typ nabídky

Hledáme soustružníky! plat od 40.000 kč+benefity

referenční číslo: 39943 | aktuálnost: 28.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš zkušenost jako soustružník? Hledáš nové uplatnění? Tvoje práce je precizní a přesná?
Pokud navíc akceptuješ práci na 3 směny vůbec neváhej a zašli mi životopis - naše mašiny čekají na nového šéfa!

Náplň práce

  • Budeš hlavně seřizovat, nastavovat, programovat a opečovávat svoje mašiny
  • Používat budeš systém Heidenhain, Sinumerik a Philips
  • Pracovat budeš přesně podle technické dokumentace
  • Tvoje hračky budou Masturn a VDF 250
  • Svůj rajón si udržuješ čistý, náladu veselou a Playlist plný Top hitů!

Požadujeme

  • SOU/SŠ - obráběč kovů nejlépe
  • Předchozí praxe na soustruhu
  • Znalost technické dokumentace
  • Praxe v Heidenhain, Sinumerik nebo operační systém Philips
  • Zručné a silné ruce, myslící hlavu, zodpovědný přístup a schopnost kvalitní, samostatné práce i týmové spolupráce
  • Ochotu práce na 3 směny
  • Chuť se dál vzdělávat a hlavně zdokonalovat

Nabízíme

  • Pro začátek nástup 40 000 Kč/po zkušebce navýšení
  • Zkrátíme ti pracovní dobu o půlhoďku
  • Čekají tě nadstandardní příplatky za směnnost (až 6000 Kč pouze za noční do plusu)
  • Dostaneš pololetně odměnu
  • Nemine tě 13.plat
  • Dotujeme ti dlabanec v naší vývařovně
  • Máš u nás schované 3 sickdays
  • Potřebuješ odpočinou? - Máš na to 25 dní
  • Nemáš kde odpočinout? - Máme chatu na Šumavě
  • Přispějeme ti na penzijko
  • Máme kurzy a školení, co tě zase trochu posunou
  • A kde budeš makat? - V Plzni

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba