Typ nabídky

Minimální mzda

Hledáme soustružníky a frézaře-od 40 000kč+benefity

referenční číslo: 43963 | aktuálnost: 10.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi ostřílený matador v ladění CNCček nebo frajer absík, co by se chtěl právě tak dobře zaučit, aby se starým CNCbardům vyrovnal? 3 směny ti nezpůsobují alergickou reakci nebo protisrstní ježení?
Skvělé, potřebujeme chuť makat, nezabloudit v technické dokumentaci, znalost Heidenhain nebo Sinumerik, Tvůj životopis a můžeme začít!

Náplň práce

  • Budeš hlavně seřizovat, nastavovat, programovat a opečovávat svoje mašinky
  • Používat budeš systém Heidenhain u frézek a Sinumerik u soustruhu
  • Budeš soustružit, vyvrtávat, vystružovat, frézovat, brousit, řezat závity a dělat díry - ale kámo, ne, jak se ti zlíbí, pígl-nýgl podle technické dokumentace
  • Budeš se hrát se soustružnickýma strojema, vodorovnýma vyvrtávačkama a obráběcími centry - tyto hračky si budeš taky hezky udržovat
  • Budeš kámoš s technologickým a konstrukčním oddělením
  • Musíš makat tak dobře, aby od tebe nelítaly zmetky

Požadujeme

  • SOU/SŠ - nejlíp obráběč kovů - to je topovka
  • Vítáme i šikovné zámečníky či nástrojaře
  • Praxe na CNC soustruhu/frézce - třeba ze školy
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Praxe v Heidenhain nebo Sinumerik
  • Zručné a silné ruce, myslící hlavu, zodpovědný přístup a schopnost kvalitní, samostatné práce i týmové spolupráce
  • Ochotu práce na 3 směny
  • Chuť se dál vzdělávat a hlavně zdokonalovat

Nabízíme

  • Pro začátek nástup 40 000 Kč
  • Zkrátíme ti pracovní dobu o půlhoďku
  • Čekají tě nadstandardní příplatky za směnnost (až 6000 Kč pouze za noční do plusu)
  • Dostaneš pololetně odměnu
  • Nemine tě 13.plat
  • Dotujeme ti dlabanec v naší vývařovně
  • Máš u nás schované 3 sickdays
  • Potřebuješ odpočinou? - Máš na to 25 dní
  • Nemáš kde odpočinout? - Máme chatu na Šumavě
  • Přispějeme ti na penzijko
  • Máme kurzy a školení, co tě zase trochu posunou
  • A kde budeš makat? - V Plzni

Mzda: 40 000 - 43 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba