Typ nabídky

Minimální mzda

Frontend developer - javascript (až 100 000 Kč)

referenční číslo: 38582 | aktuálnost: 24.10.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledám nadšence do nejmodernějších technologií. Odborníka, který umí vyřešit problém ještě dřív, než nastane. Který bude spolupracovat s ostatními členy týmu a posouvat projekt dál.

Jste to Vy? Tak na nic nečekejte a pošlete své CV na pozici:

FRONTEND DEVELOPER - JAVASCRIPT (až 100 000 Kč)

Náplň práce

  • Vývoj nové aplikace pro finanční sektor.
  • Práce od návrhu architektury až po implementaci.
  • Být součástí týmu a člověkem, na kterého se dá spolehnout.

Požadujeme

  • Znalost JavaScriptu.
  • Znalost Reactu se rozhodně bude hodit.
  • Zkušenost s TypeScript nebo Flow.
  • Výhodou je zkušenost s React Native.
  • Pokud máte zkušenost s Java, Ruby či Swift nebo vývojem nativních mobilních aplikaci, je to velké plus.

Nabízíme

  • Práce na HPP nebo IČ.
  • Zajistíme různé vzdělávací kurzy, školení.
  • Roční bonus za skvělé odvedenou práci.
  • Máme flexibilní pracovní dobu a můžete čas od času pracovat z domova.
  • Bude pro Vás připravený mobilní telefon a notebook.
  • Samozřejmě máme připravené další benefity (sick days, firemní akce a další).
  • Místo výkonu práce: Praha

Mzda: 40 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Praha