Typ nabídky

Minimální mzda

ERP team manager - hybrid (80-100.000 Kč)

referenční číslo: 40418 | aktuálnost: 11.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi zkušeným manažerem implementačního týmu jednoho z větších ERP systémů nebo jako projekt manažer implementace? Rád/a bys vedl/a tým konzultantů a zopovídal/a za implementační proces, podporu a testování ERP systému? Pak je tato pozice dělaná jako pro tebe! Neváhej a pošli svůj životopis.

Mezinárodní IT společnost hledá do svých řád kolegu/kolegyni na nově vznikající pozici:

ERP TEAM MANAGER - HYBRID (80-100.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení projektů technické implementace ERP systému
  • Managment technické dodávky ERP implementace
  • Nastavení, plánovaní a monitorovaní projektu
  • Tvorba podkladů a dokumentace k projektu
  • Komunikace napříč celou společností (pobočky, další týmy a management)
  • Vedení cca 5 konzultantů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomické nebo IT
  • Zkušenost v projektech implementace ERP systémů na konzultantské či manažerské pozici podmínkou
  • Project Management dovednosti
  • MS Excel – pokročilý
  • Výborné komunikační dovednosti v českém/slovenském a anglickém jazyce
  • Týmovou orientace a pro-klientský přístup
  • Ochotu občas vycestovat do zahraničí k zákazníkovi

Nabízíme

  • Kurzy angličtiny a němčiny
  • hybridní model práce (částečný home office)
  • mobilní telefon dle vlastního výběru
  • 25 dní dovolené + sick days
  • Relax-room s fotbálkem a X-boxem
  • Místo na kolo & sprchy
  • Kávu a čaj vždy po ruce
  • Multikulturní prostředí (komunikace se zahraničními kolegy)
  • Workshopy dle tvých zájmů
  • Místo výkonu práce: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby