Typ nabídky

Minimální mzda

Elektroúdržbář - automatizace (40-50.000 Kč)

referenční číslo: 40484 | aktuálnost: 02.10.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš elektro vyhlášku §5 a baví Tě práce s roboty? Máš zkušenost s automatizací z výrobní společnosti? Chceš stabilního zaměstnavatele a nevadí Ti nepřetržitý provoz? Super! Tak nám pošli životopis.

Světově uznávaná společnost hledá nového kolegu na pozici:

ELEKTROÚDRŽBÁŘ - AUTOMATIZACE (40-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Preventivní údržba a servis robotů
  • Určení příčin poruchy a jejich odstranění
  • Spolupráce na zefektivnění výroby
  • Práce na 12hod směny

Požadujeme

  • Elektro vzdělání + §5
  • Znalost robotiky (ovládání, údržba)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Ochotu pracovat na 12hod směny

Nabízíme

  • Benefitní program
  • Roční/kvartální bonusy
  • Vzdělávací kurzy
  • Každoroční úprava mzdy
  • Závodní stravování
  • Jubilejní bonusy
  • Slevy na firemní produkty
  • Lokalitu: Kolín

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství, Automobilový průmysl