Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrotechnik - specialista strojů (45-60.000 Kč) m/ž

referenční číslo: 41297 | aktuálnost: 13.03.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš min. SŠ Elektro/strojní a zajímá Tě i mechanika a automatizace? Chceš pracovat s úplně novými stroji, spouštět je a vylaďovat? Láká Tě flexibilní pracovní doba a nadstandartní plat?

Pošli nám životopis a buď:

ELEKTROTECHNIK - SPECIALISTA STROJŮ (45-60.000 Kč)

Náplň práce

  • Práce s novými stroji
  • Uvedení do provozu a instalace
  • Diagnostika a oprava při spuštění stroje
  • Technická podpora zákazníkům a technikům

Požadujeme

  • Elektro/strojní vzdělání + §6
  • Znalost mechanické části strojů
  • Anglický jazyk - alespoň mírně pokročilou úroveň
  • Komunikační dovednosti

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • Pružnou pracovní dobu
  • Služební auto i k soukromým účelům
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Firemní akce
  • Možnost kariérního růstu
  • Lokalitu: Ivančice

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Technika, elektrotechnika, Strojírenství, Automobilový průmysl