Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrotechnik junior - 1 směna (32-36.000 Kč)

referenční číslo: 38584 | aktuálnost: 11.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Chceš pracovat v mezinárodní výrobní a vývojové společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Zajímáš se o elektrotechniku a elektroniku a chceš pracovat pouze na 1 směnu?

Pak neváhej, chopte se této šance a zašli mi svůj životopis!

Významná výrobní a vývojová společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici:

ELEKTROTECHNIK JUNIOR - 1 SMĚNA (32-36.000 Kč)

Náplň práce

  • Montáž mechanických sestav
  • Testování mechanických sestav
  • Práce s technickou dokumentací
  • Práce v moderní a čisté výrobě

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Vyhlášku č. 50/78 Sb. § 5 - nebo nárok na její dodělání
  • Manuální zručnost a technické myšlení
  • Anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost profesního růstu
  • Vycestování do zahraničí v rámci pozice
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Kulturní akce
  • Moderní pracovní prostředí v příjemném kolektivu
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 32 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika