Typ nabídky

Minimální mzda

Elektroprojektant - trakční vedení (40-60.000 Kč)

referenční číslo: 38543 | aktuálnost: 04.09.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vystudovanou školu v elektro oboru? Perfektně se orientujete v programech AutoCad a MS Office? Zajímá Vás oblast železnic a MHD? Hledáte práci pro stabilní českou společnost s možností rozvoje a růstu?

Pak se chopte příležitosti a pošlete mi své CV na pozici:

ELEKTROPROJEKTANT - TRAKČNÍ VEDENÍ (40-60.000 Kč)

Náplň práce

  • Navržení technického řešení projektů pro trakční vedení
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce s ostatními kolegy na oddělení
  • Práce v programu AutoCad

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektro oboru - silnoproud výhodou
  • Znalost konstrukčních CAD programů na pokročilé úrovni
  • Znalost energetických výpočtů výhodou
  • Orientaci v zásadách navrhování trakčního vedení
  • ŘP skupiny B výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Bonusy a systém odměňování
  • Příspěvky na stavování
  • Možnost kariérního růstu
  • Jazykové a odborné kurzy a vzdělávání
  • Možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika