Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromontér s výjezdy (30-40.000 Kč)

referenční číslo: 43441 | aktuálnost: 22.08.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti jako Elektromontér nebo jste čerstvý absolvent elektro oboru? Nevadí Vám cestovat po montážích v Severních Čechách? Chcete pracovat v prima partě a v zázemí rodinné společnosti?

Pak mi pošlete svůj životopis!

Česká elektrotechnická společnost hledá posilu týmu na pozici:

ELEKTROMONTÉR S VÝJEZDY (30-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Elektromontážní práce dle technické dokumentace
  • Odstranění a opravy zjištěných nedostatků
  • Práce se slaboproudými i silnoproudými rozvody
  • Zprovoznění a seřízení přístrojů a zařízení
  • Práce v týmu

Požadujeme

  • SOU / SŠ vzdělání v elektro oboru (silnoproud, slaboproud)
  • vyhlášku 50/78 min. §5
  • manuální zručnost a schopnost číst technické výkresy
  • ŘP sk. B výhodou
  • Praxe v oboru výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Odměny a bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Prostředí rodinné společnosti
  • Nástup možný IHNED nebo dohodou
  • Sídlo společnosti: Teplice

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika