Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromontér s cestováním (až 45.000 Kč)

referenční číslo: 43925 | aktuálnost: 02.02.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti jako elektromontér a chcete pracovat na turnusy? Líbilo by se Vám cestovat po ČR i zahraničí? Máte zkušenosti se silnoproudem nebo slaboproudem a chcete se naučit něco nového?

Pak mi pošlete svůj životopis a staňte se součástí týmu na pozici:

ELEKTROMONTÉR S CESTOVÁNÍM (až 45.000 Kč)

Náplň práce

  • instalace, testování a servis elektrických zařízení MHD a železnic
  • práce s technickou a elektro dokumentací
  • spolupráce s ostatními kolegy v týmu
  • práce na turnusy v ČR i zahraničí

Požadujeme

  • SOU/SŠ elektrotechnického zaměření
  • aktivní vyhlášku 50/78
  • ochotu pracovat na turnusy (10 dní práce, 4 dny volno)
  • anglický nebo jiný cizí jazyk výhodou pro práci v zahraničí
  • zkušenosti na podobné pozici výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • příspěvek na stravování
  • různé příplatky za práci mimo domov
  • zajištěné ubytování při práci na stavbách
  • příspěvek na volný čas (Cafeterie)
  • jazykové a odborné kurzy
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • příležitost pro ABSOLVENTY
  • prostor pro kariérní růst
  • možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • sídlo společnosti: Praha
  • místo výkonu zaměstnání: ČR i zahraničí

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika