Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik - šance pro absolventy

referenční číslo: 43959 | aktuálnost: 10.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Voláme na frajery s elektrovzděláním! Disponuješ vyhláškou 50/1978 Sb. §5 nebo i výše? Hledáš své první zaměstnání nebo si již neseš dávku praxe a naše nabídka tě náplní práce osloví - pak neváhej a pošli mi životopis nebo zavolej. Hledáme šikovné elektrikáře na servis strojů a zařízení.

Náplň práce

  • Budeš mít pod palcem preventivní i akutní údržbu a servis strojů a zařízení ve svěřeném úseku
  • Budeš dohlížet nad bezporuchový chod všech svěřených mašin
  • Tvým úkolem bude včasná diagnostika a odstranění případných závad
  • Veškeré úkonu povedeš v řádné evidenci

Požadujeme

  • SOU/SŠ - elektro zaměření
  • Vyhláška 50/1978 Sb. §5 a výše
  • Praxe z výrobní společnosti na elektroúdržbě - vítána
  • Orientace v technické dokumentaci a elektroschématech
  • Manuální zručnost, pečlivost, ochotu dále se učit a zdokonalovat, schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • ŘP - sk. B - aktivní řidič
  • Ochota práce na 12.hod. směny

Nabízíme

  • Nástupní plat od 27 000 Kč/ podle zkušeností
  • 13. a 14. plat
  • 25 dní dovolené
  • Příplatky za nepřetržitý provoz
  • Docházkový bonus - 750Kč/ měsíc
  • Osobní ohodnocení
  • Příspěvek na dopravu - až 1700 Kč/ měsíc
  • Dotovaná strava v místní kantýně
  • Firemní podpora rodiny - tábory pro děti, příspěvky
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Místo výkonu: Nymburk

Mzda: 27 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl