Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrokonstruktér remote (AŽ 80.000 KČ)

referenční číslo: 39578 | aktuálnost: 10.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Rozhodli jsme se rozšířit náš tým a hledáme zkušeného elektrokonstruktéra. Pokud máš plynulou angličtinu a rád by si pracoval z domova s kvalitním zázemím, tak nám zašli životopis!

Náplň práce

  • Tvorba elektrotechnické dokumentace a její změny
  • Návrhy a realizace nových konstrukčních řešení
  • Spolupráce a technickou přípravou výroby, technologií, kvalitou a výrobou
  • Vyhotovení instalačních manuálů
  • Technická podpora při montážích, servisech a opravách
  • Příprava podkladů pro obchodní a nákupní oddělení

Požadujeme

  • Vysokoškolské elektrotechnické vzdělání
  • Praxe v oboru alespoň 3 roky
  • Znalost Eplan výhodou

• Mít dobré znalosti o MD, LVD a dalších příslušných právních požadavcích

Nabízíme

  • 90% práce z domova
  • Zázemí silné a stabilní firmy
  • Prémie, odměny
  • Dotované firemní stravování
  • 25 dní dovolené
  • Možnost kariérního růstu
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce Hodonín

Mzda: 65 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství