Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektroinženýr / KA (45-60.000 Kč)

referenční číslo: 29483 | aktuálnost: 29.03.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru elektro a zkušenosti s reálnými aplikacemi? Jste komunikativní a iniciativní člověk, který má rád nové výzvy? Chopte se této jedinečné pracovní výzvy a pošlete mi svůj životopis!

Úspěšná výrobní společnost přijme do svého týmu nového pracovníka/pracovnici na pozici:

ELEKTROINŽENÝR / KA (45-60.000 Kč)

Náplň práce

  • nastavování a oživování automatických linek
  • parametrizace a odlaďování řízených pohonů na vyráběných strojích
  • tvorba elektro dokumentace a dokumentace
  • práce na výzkumných úkolech ve spolupráci s univerzitami
  • řešení závad
  • kooperace s dalšími odděleními společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • praxi na obdobné pozici
  • platnou vyhláška č. 50/1978 Sb., §6
  • zkušenosti s reálnými aplikacemi, s výběrem vhodných servozesilovačů / frekvenčních měničů a jejich nastavováním
  • znalost anglického nebo německého jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • řidičský průkaz sk. B (příležitostné cestování i do zahraničí)

Nabízíme

  • příspěvek na dopravu
  • možnost jazykového vzdělávání
  • dotované stravování
  • flexibilní pracovní dobu
  • firemní akce
  • práce na HPP
  • místo výkonu práce: Mikulov

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika