Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro opravář (35 - 40 000 Kč) + 13. a 14. plat!

referenční číslo: 40993 | aktuálnost: 22.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš již zkušenosti s opravou a údržbou v elektro oblasti z výrobní společnosti? Vlastníš vyhlášku 50? Jsi ochotný pracovat na 2 směny? ANO? Pak hledáme právě tebe! Pošli nám svůj Životopis!

Náplň práce

  • Oprava a údržba výrobních strojů
  • Práce s technickou dokumentací
  • Návrhy opatření pro zabránění poruch
  • Report
  • Oprava a údržba elektronářadí
  • Montáž rozvodů
  • Menší zámečnické práce

Požadujeme

  • Vyhláška 50 - podmínkou!
  • Zkušenosti min. 3 roky s opravou a údržbou výrobních strojů v elektro oblasti
  • Ochota pracovat na 2 směny

Nabízíme

  • 13. a 14. plat!
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijko
  • Odměny/Prémie
  • Místo výkonu práce: Plzeň - jih

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl