Typ nabídky

Minimální mzda

Automobilový kutil (od 40 000 Kč) + benefity!

referenční číslo: 41180 | aktuálnost: 21.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme kolegu s vášní pro automobily, který se nebojí chytit do ruky nářadí a orientuje se v technické dokumentaci! Pokud ti nevadí práce přesčas, kterou budeš mít krásně zaplacenou, tak nám pošli svůj Životopis!

Náplň práce

  • Montáž a kompletace
  • Práce s nářadím
  • Práce s technickou dokumentací

Požadujeme

  • Praxe s opravou a údržbou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Manuálně zručný
  • Ochotný pracovat přesčas

Nabízíme

  • Svůj plat si i u nás ovlivníš sám :)
  • Pro šikulky kariérní růst
  • Práce na 1 směnu
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijko
  • Odměny/Prémie
  • Místo výkonu práce: Hranice

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl